Kategorie
Kolor
Producent
Branża (zastosowanie)
Przeznaczenie rękawic
Cena
Medyczne, jednorazowe rękawice diagnostyczne, wykonane z lateksu. Pudrowane naturalną skrobią kukurydzianą. Opakowanie 100 par
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
ROZMIAR S
Opakowania
45,45 zł / op.
ROZMIAR M
Opakowania
63,64 zł / op.
ROZMIAR L
Opakowania
41,82 zł / op.
ROZMIAR XL
Opakowania
71,82 zł / op.
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Zobacz produkt
Rękawice diagnostyczne przeznaczone są do badań lekarskich, diagnostycznych, czynności terapeutycznych i do prac z materiałem septycznym. To rękawiczki lateksowe, które stanowią ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
ROZMIAR L
Opakowania
52,73 zł / op.
ROZMIAR XL
Opakowania
52,73 zł / op.
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Zobacz produkt
Rękawica chemmoodporna ze wzmocnionego lateksu, wewnątrz i na zewnątrz gładka. Normy i etykiety: Testowane według norm EN374-3:2003 poziomy przenikania od 1 do 6 (A: metanol = 6, K: ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
ROZMIAR 10/11
Para
54,00 zł / para
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Zobacz produkt

Rękawiczki jednorazowe lateksowe charakterystyka

To jeden z najpopularniejszych produktów jeśli chodzi o rękawice robocze jednorazowe. Bardzo dobrze dopasowują się do dłoni oraz palców, dzięki czemu łatwo wykonuje się prace manipulacyjne drobnymi częściami. Elastyczne i bardzo wytrzymałe, a wartością dodaną jest pewność chwytu oraz ochrona przed cieczami różnego rodzaju oraz patogenami, zanieczyszczeniami lub szkodliwymi środkami chemicznymi. Największa popularnością cieszą się opakowania 100 sztuk.

W jakich branżach, stosowane są rękawiczki lateksowe?

Najczęściej są stosowane w takich branżach jak medyczna, farmaceutyczna, kosmetyczna czy fryzjerska. Rękawiczki lateksowe jako produkty ochrony indywidualnej, to wysokiej jakości wyrób, który zabezpiecza pracownika przed zagrożeniami na stanowisku pracy. Kosmetyczki czy pielęgniarki, zmieniają rękawice po każdym kliencie czy pacjencie, dlatego ich ceny nie są wysokie.

Rękawice z lateksu do jednorazowego użytku

Nasza hurtownia BHP oferuje rękawiczki lateksowe pudrowe oraz bezpudrowe. Doskonale sprawdzają się nie tylko w branży medycznej, ale również spożywczej. Swoje zastosowanie znajdują również przy pracach porządkowych, produkcji chemikaliów czy podczas czynności do manipulowania drobnymi częściami w zaolejonmym środowisku lub zabiegach chirurgicznych.

Rękawiczki lateksowe jako jedne z najczęściej stosowanych

Rękawice lateksowe wykonane są z naturalnego lateksu, a dokładniej z drzewa kauczukowego. Kauczuk, to surowiec, który posiada takie właściwości jak elastyczność, rozciągliwość a to zapewnia niezwykły komfort noszenia. W zależności od modelu takie rękawice mogą posiadać certyfikowane normy jako medyczne lub przemysłowe. Kauczuk jest tani więc bardzo dobrze sprawdzi się w miejscach pracy gdzie zapotrzebowanie dzienne na jednego pracownika jest bardzo wysokie.


Jako kompleksowy dostawca środków ochrony indywidualnej dostarczamy również rękawice ESD, antyprzecięciowe, ocieplane i wiele innych. Wszystkie znajdą Państwo w kategorii Rękawice robocze. Posiadamy rękawice wiodących producentów takich jak Mapa czy Proof. Nasz sklep BHP wykonuje również znakowanie odzieży roboczej jaki i wypożycza maszyny – Vending BHP.