Kategorie

Sznurowadła do butów roboczych

Sznurowadła płaskie do butów 120 cm wykonane z bawełny w kolorze czarnym. Wytrzymałe i niezawodne. 
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
SZNUROWADŁA BR-LACE-P120B
Para
2,40 zł / para
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Zobacz produkt
Sznurowadła wykonane z wysokiej jakości włókien bawełnianych. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i trwałością bariwienia. Długość: 75 cm Średnica: 2 ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
Sznurowadła do butów roboczych
Para
1,85 zł / para
Liczba:
1
Cena:
1.85
Cena netto
2.28
Cena brutto
Zobacz produkt

Sznurowadła do butów roboczych dobrej jakości

Sznurowadła do butów roboczych powinny być bardzo dobrej jakości. Obuwie robocze, używane jest na co dzień, dlatego jakość jest bardzo ważna. Użytkując tak często sznurówki, narażone są na przetarcia i rozerwanie. Buty robocze, powinny być również wyposażone w dobre wkładki.

Jakie sznurówki do butów roboczych wybrać?

Dobre sznurówki, to jeden z niezbędnych elementów. Za ich pomocą jesteśmy w stanie związać obuwie w odpowiedni sposób, co zapewni komfort w trakcie wykonywanych prac. Oferowane przez nas modele charakteryzuje się wysoką odpornością  na uszkodzenia mechaniczne, oraz na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów do butów roboczych, dzięki którym obuwie stanie się praktyczne i komfortowe. Dla butów, które nie są wyposażone w stalowy podnosek, oferujemy podnosek w formie nakładki na obuwie.