Kategorie
Nakładki ochronne na buty Visitor to idealne rozwiązanie, aby zapewnić bezpieczeństwo ludziom podczas wizyt klientów, partnerów i pracowników. Zaprojektowany do okazjonalnego ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
ROZMIAR 46+
Para
192,96 zł / para
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Zobacz produkt
Podnoski ochronne na buty robocze 301, przeznaczone dla pracowników tymczasowych oraz osób wizytujących produkcję i magazyny.
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
35-39
Para
138,18 zł / para
40-44
Para
138,18 zł / para
45-50
Para
138,18 zł / para
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Zobacz produkt

Metalowy podnosek jako nakładka na buty robocze

Metalowe podnoski do butów roboczych, często stosuje się jako nakładki na obuwie ochronne, które nie maja wbudowanego na stałe podnoska. Doskonale sprawdzają się dla gości w firmie, którzy muszą udać się do magazynu lub w miejsca gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia stopy. Użytkowane są również przez osoby zarządzające jak dyrektorzy i prezesi, którzy na co dzień nie pracują w miejscach gdzie wymagane są buty robocze z  blachą. Najpopularniejsze buty robocze jakie oferuje nasza hurtownia BHP to buty producenta Proof oraz Swolx.

Podnosek metalowy czy kompozytowy?

Podnosek, zwany potocznie również jako nosek to podstawowy element obuwia bezpiecznego. Które chroni stopy przed urazami. Podnosek kompozytowy jest wykonany z poliestru lub polimeru a dodatkowo wzmacniany włóknem szklanym. Ma lepszą zdolność pochłaniania energii oraz absorbcji energii w porównaniu z podnoskami stalowymi. Doskonale sprawdza się przy pracy na lotniskach ponieważ nie mają w składnie metalu. Podnoski metalowe zaś, nie sprawdzają się w okresie  zimowym ponieważ bardzo szybko wychładzają się stopy ponieważ pogarszają mikroklimat. Ich zaleta jest większa odporność na pęknięcia i niższa cena. To jaki podnosek wybrać zależy od stanowiska na jakim będziemy wykonywać pracę.