Kategorie

Kombinezon Tychem 6000 F ze skarpetami DUPONT

Kombinezon Tychem 6000 F ze skarpetami DUPONT
Kombinezon ochronny ze skarpetami odprowadzającymi ładunki elektrostatyczne DuPont ™ Tychem® 6000 F. Skarpety, to nowoczesne i inteligentne rozwiązanie, które daje możliwość ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
ROZMIAR M
SZT
194,00 zł / SZT
ROZMIAR XL
SZT
194,00 zł / SZT
ROZMIAR L
SZT
194,00 zł / SZT
Liczba:
0
Cena:
0
Cena netto
0
Cena brutto
Darmowa dostawa już od 599 zł
Wysyłka w 48 h
 • Kombinezon ochronny ze skarpetami odprowadzającymi ładunki elektrostatyczne DuPont ™ Tychem® 6000 F. Skarpety, to nowoczesne i inteligentne rozwiązanie, które daje możliwość uziemienia, noszącego je człowieka od wewnątrz przez przewodzące buty i podłogę bez dodatkowego kabla uziemiającego.

  Kombinezon, wyposażony jest w samoprzylepną klapkę na podbródek, dzięki której jest możliwe dokładne dopasowanie maski twarzowej. Posiada elastyczne pętle na kciuk, aby zapobiec podwijaniu się rękawów. Dodatkowo na potrzeby optymalnego dopasowania, elastyczny otwór kaptura, mankiety na rękawach i gumka w pasie. Skarpety są zintegrowane, do noszenia wewnątrz butów ochronnych lub butów z dodatkowym kołnierzem do kolan.

  Produkt Tychem® 6000 F wykonany został z lekkiej i wytrzymałej tkaniny (<500g na ubranie) składającej się z opatentowanej folii barierowej laminowanej na wytrzymałym podłożu Tyvek®. Daje gwarancję doskonałego przepuszczania chemikaliów dla szerokiej gamy chemikaliów, pomagając chronić personel przed wieloma toksycznymi chemikaliami organicznymi przemysłowymi, wysoce stężonymi chemikaliami nieorganicznymi (nawet pod ciśnieniem), cząstkami stałymi, zagrożeniami biologicznymi i niektórymi chemicznymi środkami bojowymi.


  Przykładowe zastosowanie 

  Wykorzystywany w szerokim zakresie zastosowań, od produkcji przemysłowej, czyszczenia i konserwacji, zastosowań petrochemicznych po usuwanie wycieków chemicznych, reagowanie w sytuacjach awaryjnych i zastosowania wojskowe.


  Specyfikacja produktu

  Kategoria ochrony: 3

  Kolor: szary

  Rozmiar: M, L, XL, XXL, XXXL


  Normy i etykiety

 • NazwaWartość
  ProducentDupont