Kategorie

3M Aura 9312+ Półmaska filtrująca z zaworem, FFP1

3M Aura 9312+ Półmaska filtrująca z zaworem, FFP1
Półmaska filtrująca 3M Aura 9312+, zapewnia komfort, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii i materiałów. Zapewnia komfortowe oddychanie przez cały okres jesienno-zimowy. ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
Dostawa
3M Aura 9312+ Półmaska filtrująca z zaworem, FFP1
SZT
11,92 zł / SZT
24h
Kod:
05-140
Dostępny:
Od ręki
brak
ostatnia sztuka
bardzo mało
mało
średnio
dużo
bardzo dużo
Liczba:
1
Cena:
11.92
Cena netto
14.66
Cena brutto
Darmowa dostawa już od 599 zł
Wysyłka w 48 h
 • Półmaska filtrująca 3M Aura 9312+, zapewnia komfort, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii i materiałów. Zapewnia komfortowe oddychanie przez cały okres jesienno-zimowy. Doskonale przylega do twarzy, dzięki czemu jest skuteczna. Posiada zawór FFp1, który chroni przed pyłami i mgłami. Wykorzystwana również jako maseczka antysmogowa. 

  • Technologia filtracyjna niskich oporów oddychania, to połączenie filtrującego materiału elektretowego 3M + technologia filtracyjna, gwarantują łatwość oddychania.
  • 3-panelowa konstrukcja, doskonale dopasuje się do każdego kształtu twarzy oraz dostosuje do jej ruchów. Idealnie sprawdza się w gorącym i wilgotnym środowisku, ponieważ jest odporna na zapadanie.
  • Zapewnia dobre pole widzenia oraz kompatybilność z goglami i okularami. Wyprofilowana blaszka nosowa o zakrzywionym, niskim profilu.
  • Zawór 3M Cool Flow, został stworzony aby likwidował nagromadzone ciepło, zapewniając uczucie komfortu i zmniejszając ryzyko zaparowania okularów.
 • NazwaWartość
  Producent3M