Kategorie

System 3M Adflo, przeznaczona do stosowania na dużych wysokościach, 837830

System 3M Adflo, przeznaczona do stosowania na dużych wysokościach, 837830
System Adflo, przeznaczony jest przede wszystkim do prac na wysokościach, wraz z wężem oddechowym QRS o samoregulacji długości i wskaźnikiem przepływu powietrza, filtrem wstępnym, osłoną ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
Dostawa
System 3M Adflo, przeznaczona do stosowania na dużych wysokościach, 837830
SZT
4.672,73 zł / SZT
24h
Liczba:
1
Cena:
4672.73
Cena netto
5747.46
Cena brutto
Darmowa dostawa już od 599 zł
Wysyłka w 48 h
 • System Adflo, przeznaczony jest przede wszystkim do prac na wysokościach, wraz z wężem oddechowym QRS o samoregulacji długości i wskaźnikiem przepływu powietrza, filtrem wstępnym, osłoną przeciwiskrową, filtrem cząstek, akumulatorem standardowym, pasem i ładowarką.

  • Specjalna wersja jednostki napędowej Adflo,posiada funkcję regulacji na podstawie zmian gęstości powietrza. Jednostka napędowa w tej wersji daje możliwość pracy na wysokości sięgającej od 0 do 3000 m n.p.m. (0-1500 metrów w przypadku stosowania pochłaniacza gazów).
  • Po zastosowaniu odpowiedniego filtra system Adflo gwarantuje skuteczną ochronę przed cząstkami i gazami – w ramach jednego systemu. Pochłaniacze gazów, są sprzedawane jako oddzielnie akcesoria.
  • Możliwa jest wymiana samego filtra cząstek lub pochłaniacza gazów: jednoczesna wymiana obu elementów nie jest konieczna.
  • Powietrze przepływa zawsze ze stałym natężeniem nominalnym, które wynosi 170 litrów na minutę bez względu na poziom naładowania akumulatora lub ilości cząstek w filtrze.
  • W przypadku prac prowadzonych w warunkach występowania wilgotności i wysokiej temperatury przepływ powietrza należy zwiększyć do 200 litrów na minutę. W tym celu wystarczy tylko ponownie wcisnąć przycisk włączenia (ON).

  Cechy
  Ochrona dróg oddechowych
  Czas ładowania
  4,5h
  Ilość kasetek
  1
  Kod produktu
  837830
  Linia produktów
  Adflo
  Marketing NPVI
  Tak
  Rodzaj filtra
  Filtr cząstek stałych (filtr par dostępny jako część zamienna)
  Rodzaj produktu
  System wymuszonego obiegu powietrza
  Rodzaj wkładu lub filtra
  Filtr cząstek stałych (filtr par dostępny jako część zamienna)
  Zastosowanie
  Obróbka metalu
  Źródło powietrza
  PAPR
  Żywotność
  Turbo: approx. 7-9h
 • NazwaWartość
  Producent3M