Kategorie

3M Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR Kid H510AK-442-RE

3M Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR Kid H510AK-442-RE
Ochronniki słuchu przeznaczone dla dzieci, które świetnie sprawdzą się na festiwalach muzycznych, czy innych głośnych wydarzeniach. Nauszniki są w żywych kolorach, dzięki czemu można ...
Wariant
Jednostka
Cena netto
Ilość
Dostawa
3M Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR Kid H510AK-442-RE
SZT
102,86 zł / SZT
24h
Liczba:
1
Cena:
102.86
Cena netto
126.52
Cena brutto
Darmowa dostawa już od 599 zł
Wysyłka w 48 h
 • Ochronniki słuchu przeznaczone dla dzieci, które świetnie sprawdzą się na festiwalach muzycznych, czy innych głośnych wydarzeniach. Nauszniki są w żywych kolorach, dzięki czemu można dostrzec swoje maleństwa w tłumie. Wyposażone zostały w wygodne, szerokie pierścienie uszczelniające o niskim profilu. Zaprojektowane zostały tak, aby pasowały do głowy dziecka. Spełniają identyczne normy, co ochronniki dla dorosłych. Posiadają certyfikat CE zgodny z europejską normą EN352-1: 1993.

  • Jaskrawe kolory poprawiają widoczność i zwiększają bezpieczeństwo dzieci.
  • Zapewniają średnią tłumienie 27 dB SNR.
  • Chronią przed hałasem o średnim poziomie, podczas codziennych sytuacji, takich jak korzystanie z rozrywki oraz czasu wolnego.
  • Łatwa wymiana poduszek i wkładek pomaga utrzymać higieniczną czystość.

  Idealne do zastosowania na festiwalach muzycznych, pokazach lotniczych, koncertach, festiwalach, imprezach sportowych lub pokazach sztucznych ogni lub noś je w domu w razie potrzeby wokół głośnych maszyn, takich jak elektronarzędzia.

 • NazwaWartość
  Producent3M